Ürün yaşam döngüsü süreçlerinde Kalite Güvence Platformu

Elektronik Belge Yönetimi

Image link

İster kalite belgeleri , satın alma siparişleri veya faturalar olsun, verimli belge yönetimi için güvenilir bir sistemin mevcut olması hayati önem taşır. Bu nedenle birçok kuruluş, tüm belgelerin hazır olmasını, güvenli bir şekilde saklanmasını ve ihtiyaç duyulduğunda kolayca erişilmesini sağlamak için elektronik belge yönetim sistemi (EDMS) uygulamayı tercih etmektedir.

Elektronik belge yönetim sisteminin uygulanması bir dizi fayda sağlar.
Daha fazla güvenlik, verimlilik, şeffaflık ve üretkenlik sunar. Şirketinizin süreçlere odaklanmasına yardımcı olur ve çalışanlarınızın değerli zamanlarını geri kazanmalarına yardımcı olarak kârlılığınızı artırır. Ayrıca verilerin kaybolma olasılığını azaltarak işletmenizin sorunsuz çalışmasına ve uyumlu kalmasına yardımcı olur.

QAP Döküman Yönetim Sistemi , QAP Kalite Güvence Paltformunda yer alan tüm modüller ile entegredir. Devam eden süreçlerde ilgili süreç için oluşturulan talimat , prosedür , standard operasyon planları gibi dökümanların kullanıcılar tarafından zorunlu/isteğe bağlı okunmasını sağlayabilirsiniz.

Kontrollü tüm dokümanlarınızı klasör yapınıza uygun olarak QAP Döküman Yönetim Sisteminde yönetebilirsiniz. Tüm dosya formatları ile uyumludur. (Word, Excel, Powerpoint, PDF …)
Klasör bazında veya doküman bazında yetkilendirmeler yapabilirsiniz. Kullanıcılar yetkili olduğu klasörler veya dokümanlar üzerinde işlem yapabilir.
Dokümanlarınızı yayınlanmadan önce, belirlediğiniz Görüş alma, Kontrol  ve Onay süreçlerinden geçirilebilirsiniz.
Gelişmiş arama özelliği sayesinde dokümanlarınızın adına veya içeriğine göre arama yapabilirsiniz.
Dökümanlarınız için revizyon veya özel gözden geçirme zaman planı oluşturabilir, ilgililer için görev oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.